החברות בקבוצת יוניון

TOYOTA ישראל – יוניון מוטורס

יוניון מוטורס הוא שמה המסחרי של TOYOTA בישראל. החברה הוקמה בשנת 1991, צמחה עם השנים (כיום עובדים בחברה למעלה מ-170 עובדים) והגיעה לקצב מכירות של 30,000 רכבים חדשים בשנה. החברה ממוקמת למעלה מעשור בצמרת טבלת מסירות הרכבים בשוק הרכב הישראלי, מדורגת כיבואנית מותג הרכב המוביל בישראל זו השנה ה-13 ברציפות וממוקמת במקום ה-12 מכלל המותגים בישראל (מדד המותגים Globes 2015). החברה ממוקמת ב-3 אתרים בארץ – בתל אביב (אגפי מטה ושיווק ומכירות), יבנה (אגפי ה-After Sale) ובפארק ראם (אתר הכנת רכבים למסירה).

לקסוס ישראל

לקסוס חגגה עשור בישראל בשנת 2016. כיום נוסעים על כבישי ישראל למעלה מ-6,000 רכבי לקסוס. לקסוס זכתה מקום ראשון במגזין הנחשב J.D POWER הבודק שביעות רצון לקוחות, זו השנה ה-12 ברציפות. ללקסוס 4 אולמות תצוגה הממוקמים בהרצליה, תל אביב, חיפה וירושלים. מוסכיה המורשים ממוקמים בתל אביב, חיפה וירושלים.

יוניון רכב תעשייתי

יוניון רכב תעשייתי היא היבואנית והמשווקת של משאיות HINO ושל מלגזות TOYOTA, מבית TOYOTA, יצרן הרכב המוביל בעולם. HINO, זרוע המשאיות הגלובאלית של TOYOTA, מובילה כבר למעלה מ-40 שנה את שוק המשאיות הבינוניות והכבדות ביפן. TOYOTA, יצרנית המלגזות המובילה בעולם, ייצרה מאז היווסדה למעלה מ-3 מיליון מלגזות, תוך חתירה לשיפור מתמיד בפיתוח ובחדשנות. מתוך מחויבות לשותפות ארוכת טווח עם הלקוח ולמען הצלחתו העסקית, מנהיגה יוניון רכב תעשייתי מדיניות של TOTAL SUPPORT לכל אורך מחזור החיים של הכלי, החל מאספקת מוצרים איכותיים ואמינים המתאימים לצרכי הלקוח, דרך עלויות שימוש ואחזקה נמוכות, שירות 24/7 של רשת מוסכים בפריסה ארצית המפעילה עשרות ניידות שירות ועד לשמירת הערך בעת המכירה.

יוניון השקעות ופיתוח ויוניון נכסים

יוניון השקעות ופיתוח הינה זרוע ההשקעות והפיתוח העסקי של קבוצת יוניון. החברה מנהלת פורטפוליו מגוון של השקעות בארץ ובחו"ל, ומסייעת לקבוצה לאתר ולנתח הזדמנויות עסקיות במטרה להוסיף פעילויות אופרטיביות נוספות לקבוצה. יוניון נכסים הינה זרוע הנדל"ן של קבוצת יוניון בישראל – החברה מאתרת ומפתחת נכסי נדל"ן תפעוליים עבור הקבוצה, מבצעת השקעות הזדמנותיות בישראל, ומנהלת את פורטפוליו הנכסים של הקבוצה.

פריים מוטורס

פריים מוטורס הינה חברה בקבוצת יוניון אשר מפעילה סוכנות משנה של TOYOTA בחיפה. החברה הוקמה בשנת 1993 בשם יוניון צפון ובשנת 2007 הפכה לפריים מוטורס חיפה.  החברה הוקמה במטרה להוביל את רשת סוכנויות המשנה של  TOYOTA בשירות ובמקצועיות, ולהגדיל את נתח השוק של TOYOTA באיזור חיפה. החברה מונה קרוב ל-40 עובדים ומוסרת כ-700 רכבים חדשים בשנה וכ- 240 רכבי יד שניה. מרכז השירות של פריים מוטורס מספק את כל השירותים לרכב ל-12,000 לקוחות בשנה וממשיך לגדול בפעילות משנה לשנה.


דילוג לתוכן